Hotel Oudaya

***
147 Rue Mohamed El Baqual Gueliz, Marrakech, 40000, Morokko
Bestill nå online. Priser fra MAD324.
Vi har kundebehandlere tilgjengelige, vennligst ring
Se alle bildene i galleriet

Bestill nå online
Priser fra MAD324

netter
1 Rom Med 2 Voksne Endre søk
Vis priser
Rom
Rom
☰
Gratis Wi-Fi
Parkering tilgjengelig
Send denne siden

Hotel Oudaya er et 3-stjerners hotellet beleilig plassert i Marrakech. Hotellet tilbyr romservice til alle boende gjester. Hotellets gjester kan dra nytte fra bilutleietjenester på stedet.

Våre hjelpsomme resepsjonspersonale står tilgjengelig for deg døgnet rundt. På jakt etter et bedre måltid? Hotellet tilbyr minst én fullservice restaurant på stedet.

En vennlig og hjelpsom portvakt står alltid klar for å hjelpe deg med enhver forespørsel.

Om været tillater det, er utendørs svømmebassenget et perfekt sted å nyte livet ved. For din egen sikkerhet og sjelefred, har vi utrustet alle rom med en safe.

Vi tilbyr en kostnadsfri internettilgang på hotellets fellesområder. Turister fra alle verdens kanter kan bruke hotellets valutaveksel-tjenster.

Hotellet er fullstendig røykfritt. Hotellet tilbyr konferansefasiliteter med data- og forretningstjenester.

Gjestene kan nyte et spredt utvalg av både alkoholdige og alkoholfrie drinker i husets bar/lounge.

Vis mer »

Spørsmål og Svar

Hotel Oudaya Rom

Superior Twin Room
2 Twin bed 12 sqm
Shower, TV, Telephone, Air conditioning, Toilet
Double Room
1 Extra-large double bed (Super-king size) 12 sqm
Shower, TV, Telephone, Air conditioning, Toilet
Triple Room
3 Twin bed 15 sqm
Shower, TV, Telephone, Air conditioning, Toilet
Family Double Room
2 Single bed 25 m2
Shower, TV, Telephone, Air conditioning, Toilet
Twin Room With Extra Bed
2 Single bed 15 m2
Shower, TV, Telephone, Air conditioning, Toilet
Twin Room
2 Twin bed 12 sqm
Shower, TV, Telephone, Air conditioning, Toilet
Superior Double Room
1 Extra-large double bed (Super-king size) 12 sqm
Shower, TV, Telephone, Air conditioning, Toilet

Tjenester og fasiliteter

  • Romservice
  • Bilutleie
  • 24 timers resepsjon
  • Restaurant
  • Portvakt
  • Utendørs svømmebasseng
  • Safe på rommet
  • Internettilgang - gratis tilgang i fellesområder
  • Valutaveksling
  • Ikke-røyk
  • Konferansesenter
  • Lounge/bar

Hotel Oudaya Vanlige spørsmål

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Hotel Oudaya?
Innsjekking er mulig fra kl. 15:00. Utsjekking er senest kl. 12:00.
Hva er den nærmeste flyplassen til Hotel Oudaya?
Marrakech, Morocco (RAK-Menara) ligger 2.35 mi fra eiendommen.
Tilbys romservice?
Hotellet tilbyr romservice til alle boende gjester.
Er bilutleie tilgjengelig i nærheten?
Hotellets gjester kan dra nytte fra bilutleietjenester på stedet.
Er resepsjonen åpen 24 timer i døgnet?
Våre hjelpsomme resepsjonspersonale står tilgjengelig for deg døgnet rundt.
Er det restauranter på stedet eller i nærheten?
På jakt etter et bedre måltid? Hotellet tilbyr minst én fullservice restaurant på stedet.
Er det en concierge tilgjengelig på Hotel Oudaya?
En vennlig og hjelpsom portvakt står alltid klar for å hjelpe deg med enhver forespørsel.
Har eiendommen et svømmebasseng?
Om været tillater det, er utendørs svømmebassenget et perfekt sted å nyte livet ved.
Har hotellrommene safer?
For din egen sikkerhet og sjelefred, har vi utrustet alle rom med en safe.
Tilbyr Hotel Oudaya gratis Wi-Fi?
Vi tilbyr en kostnadsfri internettilgang på hotellets fellesområder.
Tilbys valutaveksling for gjester?
Turister fra alle verdens kanter kan bruke hotellets valutaveksel-tjenster.
Er røyking tillatt på eiendommen?
Hotellet er fullstendig røykfritt.
Har Hotel Oudaya et forretningssenter?
Hotellet tilbyr konferansefasiliteter med data- og forretningstjenester.
Har Hotel Oudaya en salong eller bar?
Gjestene kan nyte et spredt utvalg av både alkoholdige og alkoholfrie drinker i husets bar/lounge.
Vis mer »

Hotel Oudaya på kartet

📍 Hotel Oudaya
Klikk for å samhandle med kartet

 

Se alle bildene i galleriet
Gjesteanmeldelser
“...Great staff & very clean....”
Klikk her for å si din mening

Informasjon om området

    Flyplasser i nærheten av Hotel Oudaya

    • Marrakech, Morocco (RAK-Menara) - 2.35 mi

Hoteller i nærheten av Hotel Oudaya

Diwane Hotel is ideally situated in the vibrant heart of Marrakesh, just a short 10-minute drive from the renowned Jaam El Fenaa square. This inviting retreat ...
Hotel Islane Médina is perfectly positioned for those eager to explore the vibrant heart of Marrakech. Situated directly across from the iconic Koutoubia ...
Blue Sea Le Printemps Hotel welcomes guests to the vibrant city of Marrakech with a refreshing outdoor pool and an inviting restaurant. Travellers can enjoy the ...
Ibis Marrakech Centre Gare is a charming 3-star hotel conveniently located near the center of Marrakech. Local tourist attractions such as the Palais des ...